Відгуки наших клієнтів

Залишено відвідувачем Микола
21.04.2018
Дякую за маму і за оперативну роботу ваших співробітників - датчик падіння спрацював якраз вчасно! Хороший сервіс - мої щирі рекомендації.
Залишено відвідувачем Данило
25.12.2016
Гарний сервіс і гарні ціни!;) успіхів в Новому році!
Залишено відвідувачем Світлана
22.02.2016
Дякуємо за встановлення «тривожної кнопки» весь ваш колектив!
Залишено відвідувачем Михайло
18.08.2015
Доброго дня, команда "Лінія24". Трохи оговтавшись після чергового, хочу сказати вам СПАСИБІ, за те, що викликали швидку. Приїхали на рідкість приємні профі. Спасибі, друзі, що ми не одні.
Залишено відвідувачем Миколай
03.04.2015
Ціна/якість - на 5+. Тільки, незручно оплачувати послугу, було б добре мати особистий кабінет абонента. Бабусі сподобалося і мені спокійніше. Дякую :)
Залишено відвідувачем Антон
03.12.2014
Хочу написати кілька слів про Активну, користується батько пару місяців. З плюсів - якісне обладнання (не китайсьий бабушкофон), наявність датчика падіння і GPS, завжди можна дізнатися, де батько. З мінусів - GPS ввімкненній постійно і доводитися часто заряджати телефон.
Залишено відвідувачем Олександра
28.10.2014
Доставка та установка - виконали оперативно. Обладнання виглядає і працює навіть краще, ніж я думала, особливо вразив датчик падіння. Тепер головне, щоб бабуся не забувала кулон носити.
Залишено відвідувачем Марина
14.09.2014
Я купувала програму Активна для тата, до обладнання претензій немає - все працює відмінно. У мене є кілька побажань до вашого сервісу - хотілося б особистий кабінет абонента, де можна самому подивитись, де зараз людина знаходиться, а то не завжди є можливість до вас у колл-центр подзвонити.
Залишено відвідувачем Володимир
21.08.2014
Подарував мамі "тривожну" кнопку, замовлення, доставку, підключення – все виконали оперативно! Мама з кнопкою за п'ять хвилин розібралася, подарунком залишилася задоволена!
Залишено відвідувачем Михайло
21.07.2014
Кнопки на домашній станції для дзвінків рідним - супер. Дуже задоволені! Мамі так набагато зручніше нам дзвонити, плюс вигідно - дзвінки не обмежені і за мобільний зв'язок платити не треба.
Залишено відвідувачем Олександр
16.06.2014
Добрий день, користуюся вашими послугами вже більше року. Був би радий отримати знижку при оплаті авансовим платежем ще на рік :)
Залишено відвідувачем Сергій
02.06.2014
Купували у вас програму для дому, є побажання, щодо вашої роботи: не зручно щомісяця сплачувати абонплату через касу банку, сподіваюся, скоро буде можливо сплачувати карткою через ваш сайт.
Залишено відвідувачем Ангеліна
28.04.2014
У мене діабет - лікар порадив встановити вдома тривожну кнопку. Купила програму Соціальна, все дуже просто і зручно у використанні. Задоволена покупкою. Дякую!
Залишено відвідувачем Світлана
28.03.2014
Дякую за ваші послуги і оперативну­ю роботу! Купили дідусеві тривожну кнопку, він після інсульту погано говорить, йому самому було б важко викликати швидку допомогу по телефону.
Залишено відвідувачем Юрій
17.02.2014
Вже місяць як тато користуєть­ся програмою Соціальна - всім задоволенн­ий. Відмінний сервіс - батькові привезли обладнання­ додому, встановили­, навчили користуват­ися. Успіхів і процвітанн­я вашому проекту!
Залишено відвідувачем Людмила
12.02.2014
Придбали програму Соціальна - гарна альтернатива домашнього телефона в селі. купували бабусі мобільні, але у неї були постійно проблеми з їх використанням, а з домашньою станцією все просто - будь-яка літня людина освоїть. Чудовий пристрій, варто купити.
Залишено відвідувачем Ольга
23.12.2013
Купила в подарунок мамі мобільний пристрій з кнопкою SOS, думала, що вона не буде ним користуватися, так як мобільний телефон у неї вже є. Але як виявилося, мама носить його постійно на шиї у вигляді кулона, каже, що так зручніше і раптом щось станеться, не треба буде шукати мобільний телефон у сумці.) Дякую!
Залишено відвідувачем Руслан
02.12.2013
Купив програму Активна, мобільний працює без проблем, всім задоволені, але датчик падіння часто сам спрацьовує. Наприклад, якщо різко нахилитися.
Залишено відвідувачем Андрій
24.10.2013
Купив батькові програму для дому, він інвалід, з дому майже не виходить. Батько задоволений - браслет носить не знімаючи. Каже - дуже зручно і набагато простіше викликати швидку, коли тиск піднімається. Дякую Вам.
Залишено відвідувачем Наталія
16.09.2013
Велике вам спасибі за кулон - дуже допоміг! Мама у мене "мандрівниця", а мобільні телефони не переносить. Зате кулон їй сподобався! І я завжди знаю де вона знаходиться)

Сторінки