Баннер Баннер Баннер Баннер

Лінія 24 — це ваша впевненість у тому, що ваші близькі завжди вчасно отримають необхідну допомогу!

SOS

У кожного з нас є близькі люди, про яких ми турбуємось і яких ми бережемо – діти,батьки, бабуся з дідусем. Ми бажаємо завжди бути впевненими в їх безпеці та благополуччі і тому при кожній можливості намагаємось приїхати до рідних, допомогти їм та підтримати. Але якщо близька людина вже літня або має погане здоров’я, допомога їй може знадобитись в будь-який момент – і частіше тоді, коли Ви не зможете приїхати. Наші системи медичної сигналізації дають Вам та Вашім рідним впевненість, що Вони в будь-яку мить отримають необхідну допомогу та підтримку

Лінія 24 пропонує Вам чотири програми, кожна з яких оптимально підходить для своєї ситуації:

  1. Програма «Активна» створена спеціально для активних та енергійних людей похилого віку. Ваша близька людина отримує спеціальний мобільний телефон з великою «тривожною» кнопкою, одним натиском якої вона може викликати допомогу. Докладніше »
  2. Програма «Домашня GSM» спеціально розроблена для широкого кола споживачів і підходить для людей, які майже не виходять з дому або часто залишаються вдома на одинці. Докладніше »
  3. Програма «Домашня GSM + телефон» спеціально розроблена для широкого кола споживачів і підходить для людей, які майже не виходять з дому або часто залишаються вдома на одинці. Докладніше »
  4. Програма «Домашня»підійде для жителів великих міст, в рамках цієї програми у літньої людини на руці завжди буде спеціальний браслет з «тривожною» кнопкою для екстреного виклику допомоги.Докладніше »

Наші переваги

  • Простота використання. Щоб отримати допомогу, Вашій близький людині не треба набирати десять різних номерів. Достатньо натиснути одну кнопку.
  • Оперативність. Один натиск «тривожної» кнопки передасть сигнал про допомогу в наш колл-центр, де цілодобово чергують оператори. Вони оперативно зв’яжуться з людиною, що подала сигнал, а також з усіма, хто може допомогти (сусіди, рідні, лікар та інші люди, контакти яких Ви нам повідомите) – і викличуть всі необхідно служби порятунку («швидку», МНС, міліцію).
  • Повнота інформації. Ви можете заздалегідь надати інформацію про проблеми, пов`язані зі здоров’ям близької людини, дякуючи чому служби порятунку приїдуть на виклик про допомогу зі всією необхідною інформацією.
  • Максимум уваги отримають Ваші рідні на протязі всього часу обслуговування. За допомогою будь-якої з запропонованих нами програм, наші співробітники будуть в постійному контакті з клієнтами не тільки в момент появи складної ситуації, але й протягом всього дня: контрольний дзвінок, нагадування і т.і.

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.